03133396419

info@30file.com

سـی فـایـل

سوالات متداول

سی فایل 10 درصد مبلغ فروش را برای سایت و 3 درصد را برای زیرمجموعه و 87 درصد مبلغ فروش را برای صاحب فایل واریز می کند و اگر کاربر برای فایل خود پورسانت در نظر گرفته باشد درصد پورسانت از 87 درصد کسر می شود و به حساب بازاریاب واریز می گردد.

موضوع را با یک مثال توضیح می دهیم : فرض بگیرید فایل یک کاربر به قیمت 1000 تومان با درصد پورسانت 20 درصد به فروش می رسد در مرحله اول از این مبلغ 10 درصد یعنی 100 تومان به موجودی سی فایل اضافه می شود و اگر کاربری که فایلش فروش رفته زیر مجموعه کاربری دیگر باشد 30 تومان به حساب کاربر دیگر واریز می گردد در غیر این صورت این 30 تومان هم به حساب فورکیا واریز می گردد حال از 870 تومان باقی مانده اگر فایل توسط بازاریاب به فروش رسیده باشد و چون درصد پورسانت را خود صاحب فایل روی 20 درصد تعیین نموده است 20 درصد از از 870 تومان کسر شده و مبلغ 174 به حساب بازاریاب واریز و بقیه مبلغ 696 تومان به حساب صاحب فایل واریز می گردد و اگر فایل مستقیم در خود فروشگاه صاحب فایل فروش رفته باشد مبلغ 870 تومان به حساب صاحب فایل واریز می گردد.

حداکثر تا 24 ساعت پس از درخواست تسویه صورت میگیرد

زمان تایید پس از ارسال حداکثر 24 ساعت می باشد

امکان تعویض آدرس سایت وجود ندارد و باید یک سایت جدید با نام درخواستی خود ایجاد نمایید.

بعد از فروش فایل مبلغ به موجودی شما اضافه می شود و شما می توانید وقتی موجودی شما به بالای 5000 تومان رسید درخواست تسویه نمایید.

به دلیل رعایت نکردن قوانین سایت محصول و یا مطلب شما غیر فعال شده لطفا اصلاح بفرمایید و از طریق تیکت اطلاع دهید تا فعال گردد.

 

سعی می شود در کمترین زمان ممکن به تیکت ها پاسخ داده شود معمولا در ساعات اداری کمتر از یک ساعت و در غیر این زمان حداکثر تا 8 ساعت پاسخ داده می شود.

 

به دو دلیل تسویه صورت نمی گیرد:

گزارش تخلف داشته باشید و به آن پاسخ نداده باشید
شماره کارت و یا شبای شما درست نبوده است.

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای فروشگاه ساز سی فایل محفوظ می باشد.

طراحی سایت وب کو وبطراحی سایت توسط وب کو وب