03133396419

info@30file.com

سـی فـایـل

معرفی سی فایل

معرفی سی فایل 


سی فایل یک سیستم فروشگاه دهی و وبلاگ دهی پیشرفته با امکانات کاربردی و با بهترین و حرفه ای ترین رابط کاربری می باشد که شما می توانید از طریق آن در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به هیچ دانش فنی فروشگاه خودتان را بسازید
هدف آن ایجاد بستری مناسب و مطمئن برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی دائمی با درآمد بالا به عنوان شغل اصلی و یا جانبی برای هر نوع کاربری و داشتن یک وبلاگ و یا یک فروشگاه حرفه ای جهت معرفی محصولات و خدمات کاربران به صورت پیشرفته می باشد.
این فروشگاه قابلیت دسته بندی و ایجاد محصول دارد و اجازه اپلود فایل های مجاز و قانونی شما جهت فروش را می دهد بدین ترتیب شما بدون هیچ هزینه ای صاحب یک کسب و کار اینترنتی می شوید و می توانید فایل های ارزشمند خود را برای عرضه به خریداران ارائه کنید هر ایرانی به یک وبلاگ یا فروشگاه در سی فایل نیاز دارد


 امروزه علاوه بر داشتن یک دفتر یا محل کار حقیقی نیاز به یک سایت و فروشگاه از نیازهای اساسی هر شخص می باشد که سی فایل با امکانات وسیعی که ارائه می دهد بیشتر نیازهای کاربران اینترنتی برای داشتن یک سایت و یا یک فروشگاه را تامین می نماید. و هر روز سعی می نماید امکانات خود را افزایش داده تا به بزرگترین سیستم سایت دهی و فروشگاه دهی تبدیل گردد. سی فایل با برنامه های پیشرفته خود باعث می شود مطالب و محصولات کاربران در کمترین زمان ممکن به موتورهای جستجو معرفی و آنها را در لینک های بالاتر قرار دهد.

 
سی فایل چگونه کار می کند


شما می توانید در سی فابل در کمترین زمان ممکن  و بدون نیاز به هیچ دانش فنی و با چند کلیک ساده وبلاگ و یا فروشگاه خود را به صورت حرفه ای ایجاد نمایید در زیر مراحل ساخت یک فروشگاه در سی فایل توضیح داده شده است و لازم به ذکر است که مرحله اول و دوم اجباری است و بقیه اختیاری می باشد و با توجه به نیاز انجام می گیرد. 

 

 


مراحل ساخت فروشگاه در سی فایل


مرحله اول : ثبت نام و عضویت در سی فایل
شما می توانید از طریق سایت سی فایل بدون نیاز به دانش فنی و با چند کلیک ساده یک سایت یا یک فروشگاه عالی، قدرتمند و حرفه ای برای مطالب و محصولات خود ایجاد نمایید و در صفحات اول گوگل قرار گیرید.


مرحله دوم : انتخاب آدرس برای سایت
سی فابل یک سایت یا فروشگاه مستقل به آدرس اختصاصی YourName.30File.com در اختیار کاربران قرار می دهد که کاربر بعدها می تواند با اتصال دامنه خود به سی فایل آن را به یک سایت کامل تبدیل نماید به طوری که کسی متوجه قدرت گرفتن آن از سی فایل نشود و دامنه آن به صورت YourDomain.ir یا YourDomain.com یا ... شود.
 

مرحله سوم: ارسال مدارک (تصویر کارت ملی و کارت بانکی)
کاربر جهت قرار دادن محصولات خود برای فروش، قبل از آن باید  تصویر کارت ملی و کارت بانکی خود را ارسال نماید و از طرف مدیریت سایت تایید شود.
 

مرحله چهارم: قرار دادن محصولات در فروشگاه و معرفی آنها
شما می توانید فایل های خود مثل مقالات، جزوه، نرم افزار، تحقیق، پروژه، مقالات آموزشی، نقشه، قالب سایت و یا وبلاگ و... یا کالاهای خود را برای فروش بگذارید و کسب درآمد نمایید. یا مغازه یا کالاهایی که در سایت های همکاری در فروش برای فروش گذاشته شده اند و یا خدماتی را که ارائه می دهید را معرفی نمایید

مرحله پنجم: کسب درآمد از فروش محصولات و درخواست تسویه حساب
تسویه حساب در سی فایل به دو صورت کارت به کارت و پایا می باشد
سی فایل بابت فروش هر فایل 12 درصد کارمزد را از مبلغ فروش فایل کاربر کسر نموده و الباقی را به حساب کاربر واریز می نماید و درصورتی که فایلی فروش نرود مبلغی کسر یا گرفته نمی شود.

 

 

 شما در سی فایل از سه طریق می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید:


1.فایل های خود را بفروشید
در امد مستقیم
می توانید فایل های خود مثل مقالات، جزوه، نرم افزار، تحقیق، پروژه، مقالات آموزشی، نقشه، قالب سایت و یا وبلاگ ویا هر فایل کاربردی را در سایت خود برای فروش بگذارید و از فروش آن کسب درآمد نمایید.


2.زیر مجموعه گیری کنید
زیر مجموعه گیری
می توانید برای فروشگاه خود زیرمجموعه جمع نمایید و در درآمد زیر مجموعه های خود شریک می شوید. برای این منظور با استفاه از لینک زیرمجموعه گیری افراد را به عضو شدن در سایت سی فایل دعوت می نمایید.


3.فایل های دیگران را بفروشید
پورسانت بازاریابی
می توانید در قسمت تنظیمات همکاری در فروش تمام گزینه ها را تا حد ممکن فعال نمایید تا محصولات فایلی دیگر فروشگاه ها در سایت شما نمایش داده شود و با فروش آنها پورسانت بازاریابی دریافت نمایید.
 

 

چه افرادی می توانند از سی فایل کسب درآمد کنند :


  • اگر می خواهید یک وبلاگ یا فروشگاه کاملا رایگان شخصی و یا شرکتی با دامنه yourname.30File.com یا دامنه اختصاصی مانند YourDomain.ir یا YourDomain.com و ... داشته باشید.
  • اگر می خواهید فایل های خود را برای فروش بگذارید و کسب درآمد نمایید.
  • اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی داشه باشید
  • اگر می خواهید یک سایت شخصی برای مطالب ، خاطرات، اخبار، اشعار و ... خود داشته باشید.
  • اگر می خواهید شغل و یا خدمات خود را به دیگران معرفی نمایید.
  • اگر می خواهید سایت خود را معرفی نمایید و بالاتر از رقبا قرار گیرد.
  • اگر می خواهید از سایت خود و بدون هیچ زحمتی درآمد کسب نمایید ( از پورسانت گیری )
  • اگر کالا و یا خدماتی ارائه می نمایید می توانید با سی فایل بازدید، فروش و درآمد خود را افزایش دهید.
  • اگر می خواهید مطالبی را که در شبکه های اجتماعی قرار می دهید در صفحات شخصی خود بایگانی نمایید.

 

 

 

مزایای کسب درآمد در سی فایل :
 

 یک شغل واقعی بوده و تخیلی و یا سرکاری نمی باشد.
 واقعا عملی است و فقط تامین کننده منافع فرد و یا افرادی نیست.
 هر کسی در هر مکانی که باشد می تواند فعالیت داشته باشد.
 به مردم کشور خود کمک کرده و خدمت می نمایید.
✓ درآمد خود را سریع دریافت کنید.
 نیازی به تخصص خاصی ندارد.
 نیاز به سرمایه گذاری ندارد.
 نیاز به فعالیت در زمان خاصی ندارد.
 نیازی به رفت و آمد ندارد.

✓ نیاز به گرفتن مرخصی ندارد.
✓ کسی به شما گیر نمی دهد.
✓ نیاز به محصول ندارد.
✓ با افزایش فعالیت درآمد بیشتری کسب می نمایید.
✓ ضرر مالی ندارد.
✓ بدون کاهش درآمد می توانید چند روز یا چند ماه استراحت نمایید.
✓ محصول فروشگاه شما فاسد یا تاریخ گذشته نمی شود.
✓ هزینه ای بابت رفت و آمد پرداخت نمی کنید.
✓ کسی در محل کار مزاحم شما نمی شود.
✓ مثل دیگر کالا ها محدودیتی در تعداد فروش ندارد.
 

 

 

 

در آمدها و روش های تسویه حساب سی فایل :


سی فایل فقط بابت فروش هر فایل 13 درصد کارمزد را از مبلغ فروش فایل کاربر کسر نموده و الباقی را به حساب کاربر واریز می نماید و درصورتی که فایلی فروش نرود مبلغی کسر یا گرفته نمی شود.

تسویه حساب در سی فایل به دو صورت کارت به کارت و پایا می باشد

کارت به کارتدر این روش پس از انجام تسویه توسط سایت بانک مبلغ واریزی را همان لحظه به حساب شما منظور می کند و کارمزدی جهت انتقال توسط بانک دریافت می شود.
روش پایادر این روش پس از انجام تسویه توسط سایت بانک کارمزدی دریافت نمی کند ولی زمان انجام انتقال توسط بانک چندساعت طول خواهد کشید و در روزهای تعطیل و همچنین ساعات پایانی روز، به روز کاری بعد موکول خواهد شد.

 

 

سیستم همکاری در فروش

بدون نیاز به سرمایه گذاری با سایت ساز و فروشگاه ساز رایگان "همکاری در فروش" کسب در آمد کنید.

مهارت های سیستم همکاری در فروش

بدون نیاز به سرمایه گذاری با سایت ساز و فروشگاه ساز رایگان "همکاری در فروش" کسب در آمد کنید.

طراحی فروشگاه ساز فایل
طراحی فروشگاه ساز رایگان
طراحی فروشگاه ساز فایل
طراحی فروشگاه ساز رایگان
طراحی فروشگاه ساز فایل
طراحی فروشگاه ساز رایگان

با ثبت نام در همکاری در فروش یک فروشگاه فایل ایجاد می کنید که کاملا مدیریت ان در اختیار شماست ، هر فایل ارزشمندی که مالک آن هستید و اجازه فروش ان را دارید و محتوای فایل قانونی است را می توانید در فروشگاه خودتان با عکس و متن معرفی کنید و مشتری ابتدا هزینه را پرداخت می کند سپس می تواند فایل را دانلود کنند.

خدمات همکاری در فروش برپایه کیفیت و تضمین بهترین عملکرد توسعه پیدا می کنند با ایجاد فروشگاه در همکاری در فروش تجربه موفقی از خدمات و پشتیبانی خواهید داشت

انجام امور بهینه سازی موتورها جستجو برای افزایش فروش و استفاده از شبکه همکاری در فروش همکاری در فروش که توسط تعداد زیادی بازاریاب تبلیغ محصول شما انجام میشود نتیجه ای مطلوب از فروش بیشتر را برای شما به ارمغان خواهد آورد

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای فروشگاه ساز سی فایل محفوظ می باشد.

طراحی سایت وب کو وبطراحی سایت توسط وب کو وب